Котли твердопаливні Ретра від виробника

ОписаниеХарактеристикиПодобные товары
100 000 грн
В наличии
Контактная информация
Телефоны: +380 (67) 322-88-45показать+380 (67) 322-88-45 все+380 (67) 322-88-45 Відділу продажу+380 (67) 322-88-48 Віділ технічної підтримки+380 (362) 25-31-31 +380 (362) 25-60-38 +380 (50) 435-03-57
Адрес: 33024, Украина, Ровненская обл., Ровно, Старицького, 45
Написать компании

Описание

Котли твердопаливні Ретра від виробника.

Водогрійний промисловий котел для опалення працює в двох режимах:

- Ручна подача палива (дерево, вугілля, брикет тощо). Завантаження палива відбувається через завантажувальний люк. Процес ефективного згорання палива у топці здійснюється завдяки інтенсивній подачі повітря по периметру камери. При цьому утворюється «повітряний кокон» навколо палива. Газ, що не згорів у топці через нестачу повітря догорає завдяки подачі вторинного повітря. Цим забезпечується високий коефіцієнт корисної дії.

- Автоматична подача палива (пелети, вугілля фракцією до 15 мм). Завантаження палива здійснюється автоматично з бункера гвинтовим шнеком (приводиться в дію мотор-редуктором) до пелетного пальника. Максимально ефективне згорання палива в пелетному пальнику забезпечується завдяки обдуванню повітрям, що здійснюється вентилятором. Робота шнекового транспортера та вентилятора контролюється мікропроцесорним терморегулятором.

Принцип роботи автоматики

Під час та після завантаження автоматикою необхідної порції палива до пальника вентилятор заданий час інтенсивно нагнітає повітря для досягнення стабільної температури горіння. Цей цикл повторюється доки температура води в котлі не підніметься до заданих на терморегуляторі базових значень. Після цього автоматика переходить у режим підтримки горіння. При падінні температури до заданого мінімального рівня (рекомендовано: 40-45 °С) знову відбувається автоматичне завантаження палива з бункера та включення вентилятора і цикл роботи котла повторюється.

У випадку досягнення температури значення встановленого максимального рівня (рекомендовано: 85-90 °С) автоматика вимикає подачу палива та вентилятор і переходить у стан підтримки.

Також терморегулятор здатен керувати роботою насоса центрального опалення відповідно до заданих параметрів.

Переваги:
- дві топки: верхня для спалювання сировини великих розмірів, нижня — для спалювання за допомогою ретортного (пелетного) пальника дрібного палива;
- робота в ручному та автоматичному режимі;
- збільшений об'єм бункера (V=1м куб.) забезпечує безперервну роботу котла до 3-5 діб;
- подвійне запобігання загоранню у подаючому шнеці.

З питань придбання котла Ретра звертайтесь за номерами телефонів, вказаних на сайті виробника. 

Характеристики

ПроизводительРетра
Страна производстваУкраина
Вид топливатвердое
Назначениедвухконтурный (отопление + горячее водоснабжение)
Способ установкинапольный
Тип камеры сгоранияоткрытый
Материал теплообменникасталь
Способ отвода отработанных газовдымоход
Цветчерный
Диаметр дымохода при отдельном дымоходе200 мм

Отзывы

Пока нет отзывов
Товар представлен в каталоге Zakupka.com (Котлы комбинированные)
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх