Ретра - твердопаливні опалювальні котли українського виробництва
+380 (67) 322-88-45+380 (67) 322-88-48+380 (362) 25-31-31
Вітрина
Фотогалерея
Контакти
ППФ Ретра — твердопаливні котли опалювальні промислові та побутові
Контактна особа:
менеджер
Телефони:
+380 (67) 322-88-45показати+380 (67) 322-88-45 все+380 (67) 322-88-45 Відділу продажу+380 (67) 322-88-48 Віділ технічної підтримки+380 (362) 25-31-31 +380 (362) 25-60-38 +380 (50) 435-03-57
Адреса:
33024, Україна, Рівненська обл., Рівне, Старицького, 45 на мапі
Графік роботи:
Пн-Пт 8:00 - 17:00 без перерв;
Сб, Нд вихідні
 • Слайд
 • Слайд
 • Слайд
 • Слайд
 • Слайд
 • Слайд
 • Слайд
Часті питання

Часті питання

 • Де придбати котел на пелетах українського виробника?

  Котли на пелетах виготовляє українське підприємство «Ретра». Виробник пропонує опалювальні котли з високим коефіцієнтом корисної дії, які використовують різні види доступного за ціною твердого палива.

  Котли Ретра — надійні, універсальні, зручні в обслуговуванні, вже давно завоювали прихильність як мешканців невеликих будинків, так і власників великих підприємств. Виробник пропонує широкий ряд моделей різної потужності, якими можна обігріти різні за розмірами площі будівель. 

  При всіх плюсах котлів Ретра, найголовнішою їхньою перевагою є вигідна ціна виробника без націнок посередників. Тому, якщо вам потрібен якісний, максимально ефективний котел, звертайтесь до компанії «Ретра»!

  [ До списки питань ]
 • Хто виготовляє котельні на твердому паливі?

  Модульні котельні на твердому паливі проектує та виготовляє приватне підприємство «Ретра». Котельні оснащуються твердопаливними котлами моделей «Ретра-3М» та «Ретра-4М» потужністю від 0,1 до 10,0 МВт, які призначені для опалення житлових, промислових та громадських будівель, в тому числі дитячих закладів, шкіл, інтернатів.

  Такі котельні складаються із декількох блоків, в яких розташоване теплогенеруюче та допоміжне обладнання, а також склад палива. Готові блоки встановлюються на завчасно підготовленних площадках, неподалік від будівель, що повинні опалюватись. Встановлення блоків не потребує проведення капітальних будівельних робіт. 

  Більш детально про розміри модульної котельні та сроків виготовлення її на замовлення ви можете дізнатись, зателефонувавши за номерами, вказаними на сайті виробника. Телефонуйте просто зараз!

  [ До списки питань ]
 • Де можна купити котел на твердому паливі?

  Купити котел на твердому паливі пропонує український виробник — компанія «Ретра». Підприємство пропонує котли різної потужності, які можна використовувати для обігріву будинку, промислових та складських приміщень різної площі. 

  Котли працюють на різних видах твердого палива та відходах деревини (на дровах, вугіллі, торфобрикетах, пелетах). Твердопаливні котли Ретра — це економічне, надійне та просте в експлуатації обладнання.

  Опалювальні котли Ретра виготовляються з якісної сталі, що гарантує їх довготривалий термін служби — не менше 10 років безперебійної роботи.

  Замовляйте високоякісні котли Ретра на сайті виробника!

  [ До списки питань ]
 • Хто пропонує купити промисловий твердопаливний котел українського виробництва?

  Бажаєте купити промисловий твердопаливний котел українського виробництва? Пропонуємо звернутись в підприємство "Ретра", котре спеціалізується на виготовленні котельного обладнання, якому немає аналогів!

  Для того, щоб ви могли переконатись в ефективності та економічності котлів на твердому паливі "Ретра", ознайомтесь з їх основними перевагами:

  - термін безперебійної роботи становить не менше 10 років;
  - гарантійний термін в залежності від моделі та виду котла - 2-5 років;
  - працюються на будь-якому твердому паливі;
  - висока ремонтопридатність;
  - ККД 86-93%;
  - економічність;
  - простота та надійність;
  - екологічність;
  - значний об'єм паливної камери.

  Твердопаливні промислові котли "Ретра" представлені широким модельним рядом, що дозволяє підібрати оптимальний варіант за потужністю та ефективністю.

  [ До списки питань ]
 • Де купити опалювальний котел на твердому паливі від українського виробника?

  Купити опалювальний котел на твердому паливі пропонує підприємство "Ретра". Це український виробник котельного обладнання, що працює на ринку більше 12 років. 

  "Ретра" створює повністю унікальні для України твердопаливні котли. Завдяки своїм конструктивним особливостям вони є надзвичайно економічними. Здатні окупитись за один опалювальний сезон. 

  В асортименті підприємства котли різної потужності. Тут ви можете знайти обладнання, паливом для якого служать дрова, вугілля, пелети і навіть відходи деревини. 

  Звертайтесь за контактними телефонами і ми допоможемо вам правильно підібрати котел, який ефективно служитиме довгі роки. 

  [ До списки питань ]
 • Як вибрати твердопаливний котел?

  Якщо ви вирішили купити котел на твердому паливі, не завадить ознайомитись з основними критеріями його вибору. 

  Для початку визначимось з типом палива. Котел може працювати на дровах, вугіллі, торфі, брикетах, пеллетах. Якісний котел може опалювати приміщення на будь-якому твердому паливі. Від цього й залежить його економічність. 

  Далі зверніть увагу на площу будівлі, яка буде опалюватись. Від цього залежить потужність котла. Також має значення висота стель. 

  Розрахуйте тепловтрати. Вони залежать від товщини стін, перекриттів, площі віконних та дверних прорізів. 

  Зазначте показник найнижчої температури. Він грунтується на зимових температурних значеннях. 

  Вказавши всі ці параметри при купівлі котла на твердому паливі, ви, тим самим, даєте можливість спеціалісту правильно підібрати для вас опалювальне обладнання. 

  Якісні, ефективні, економічні та унікальні на ринку твердопаливні котли пропонує український виробник "Ретра". Це обладнання, яке завоювало визнання українців та українських підприємств. 

  Звертайтесь і ми підкажемо вам, як правильно вибрати твердопаливний котел. 

  [ До списки питань ]
 • Де купити твердопаливний котел у Львові?

  Купити твердопаливний котел у м. Львів ви можете, звернувшись за адресою ТОВ "Тепломонтаж", вул. Наукова, 5. Контактні телефони: 032 2447236, 067 6723898. 

  Тут ви знайдете новітні котли на твердому паливі від українського виробника "Ретра". Це обладнання, що не має аналогів, завдяки своїм конструктивним особливостям. І саме ці особливості дозволяють економити витрати на опалення більш, як у 2 рази. При цьому, котел окуповується вже за перший опалювальний сезон. 

  Директор підприємства "Ретра" Микола Клочанов стверджує, що "економічність — перша і неперевершена перевага котлів «Ретра».

  Переконайтесь в цьому і ви. Станьте незалежними в опалювальний сезон та почніть економити реальні кошти. 

  [ До списки питань ]
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх